Potřeby pro psy

Přečtěte si naše články o chovatelských potřebách pro psy.

Kočárek pro psa: jaký vybrat a jaké jsou jeho výhody?

Kočárek pro psa

Už jste někdy slyšeli o psích kočárcích? Asi si říkáte, že jsme se zbláznili, ale pokračujte ve čtení dále a uvidíte, že byste kočárek využili i vy – usnadní vám totiž přepravu psa, můžete v něm vzít pejska na nákup, cestovat s ním městskou hromadnou dopravou nebo s ním vyrazit na dlouhý výlet. Jaké typy …


Deka pro psa – jakou vybrat a k čemu slouží?

Deka pro psa do auta

Máte doma čtyřnohého psího kamaráda? Pokud ano, určitě pro něho máte spoustu vybavení a příslušenství. Určitě byste neměli zapomenout na deku. Deka je pro psa výbornou pomocí při mnoha činnostech, a to nejen doma, ale i na cestách. Možná budete až překvapeni, kolik výhod a jaké využití psí deka má. Proč se vyplatí pořídit pejskovi …


Klec pro psa – ano či ne?

Drátěná klec pro psa

S pejskem v bytě se žije o něco složitěji, než v domku se zahradou. Musíte si s pejskem víc hrát, aby se nenudil, chodit s ním na procházky, musíte vymyslet kde bude, až vy budete v práci. Jednou z možností je nákup klece pro psa. Jaké jsou výhody a nevýhody tohoto řešení? Na to vám odpovíme v našem článku.


Obojek pro psa – jak vybrat ten nejvhodnější?

Látkový psí obojek

Mnoho majitelů domácích mazlíčků dělá při výběru obojků pro psa běžné chyby, protože neví, který obojek je pro jejich psa nejvhodnější, nebo jak jej mají správně dimenzovat a bezpečně používat. V našem článku vám představíme různé druhy i materiály obojků a poradíme vám s jejich výběrem.


Postroj pro psa

Postroj pro psa

Majitelé psů se dělí v otázce venčení na dvě téměř rovnoměrné skupiny. První z nich nedá dopustit na klasický obojek. Druhá skupina dává naopak přednost postroji pro psa, chcete-li psím kšírám. A v tomto článku se zaměříme právě na ně. Pokud vás zajímají výhody postrojů a bádáte, zda se hodí právě pro vašeho pejska, pokračujte ve čtení i nadále.


Oblečky pro psy – čím se při výběru řídit?

Obleček pro psy

Vybrat správně obleček pro psy se, s ohledem na širokou nabídku, může zdát jako téměř nemožná záležitost. V obrovském výběru se lze lehko ztratit. V našem článku vám proto poradíme, jaký druh, materiál či jakou velikost oblečku zvolit, ale také vás seznámíme s tím, jaká plemena takovou ochranu potřebují nejvíce.


Hračky pro psy

Kousadlo pro psy

Hračky pro psy neslouží jen k zabavení nebo k unavení vašeho mazlíčka. Dnes už mají i plno dalších využití. Některé mohou mít blahodárný vliv na zdravotní stav pejska, jiné mohou být zase ideální pomůckou pro rozvoj mentální kapacity. V tomto článku vám pomůžeme vybrat tu nejvhodnější psí hračku pro vašeho čtyřnohého společníka.


Psí toaleta – jak vybrat psí záchod?

Psí toaleta

Odnaučit štěně vykonávat potřebu doma, je někdy běh na pořádně dlouhou trať. Chce to hodně času věnovanému tréninku, pochvalám a čištění podlahy. Dřív než se to pejsek naučí, je dobrou volbou pořídit domů psí toaletu. V tomto článku se podíváme na to, jaké typy psích toalet si můžete pořídit a jak vašeho mazlíčka naučit, aby je …


Ohrádka pro štěňata – jak vybrat tu nejlepší?

Ohrádka pro štěňata

Pořízení malého štěněte doprovází štěstí, radost a úžas nad tím, co všechno nový roztomilý mazlíček dokáže. Spolu s tím přichází i starost, co zase ten malý nezbeda u nás doma zničí, když ho zpustíme z očí. Ohrádka pro štěňata zajistí bezpečnost jak pro samotného pejska, tak i pro okolí, které bude chráněné před jeho zoubky či drápky.


Psí známky – v čem spočívá jejich důležitost?

Psí známka ve tvaru tlapky

Ztráta našeho milovaného mazlíčka je vždy nesmírně nepříjemnou a citlivou záležitostí. Do mysli se nám vkrádají nejčernější myšlenky. Kde je náš pejsek? Co když ho nikdy nenajdeme? Ublížil mu někdo? V případě, že zatoulaného psa někdo objeví, je psí známka mocný artefakt, díky kterému se náš zvířecí člen rodiny vrátí zpátky domů. Proto by jí měl …


Psí bouda – jak vybrat ideální boudu?

Psí bouda - povinnost, pokud necháte spát svého pejska venku

Pokud se chystáte pořídit si psa na zahradu, je nezbytné, obstarat mu k obývání odpovídající psí boudu. Ta ochrání pejska jak před ostrým slunečním svitem, tak i před nepříjemnými mrazy. Nicméně vybrat tu nejlepší boudu, není lehký úkol. Proto je tu náš článek, který vám cestu výběrem psího obydlí značně ulehčí.


Send this to a friend