Jak se stát zodpovědným pejskařem

Péče o psa stojí hodně času, peněz a odhodlání, pokud se však o svém čtyřnohého miláčka staráte s láskou, vrátí vám to i s úroky a stane se platným členem vaší rodiny.

Obojek pro psa – jak vybrat ten nejvhodnější?

Látkový psí obojek

Mnoho majitelů domácích mazlíčků dělá při výběru obojků pro psa běžné chyby, protože neví, který obojek je pro jejich psa nejvhodnější, nebo jak jej mají správně dimenzovat a bezpečně používat. V našem článku vám představíme různé druhy i materiály obojků a poradíme vám s jejich výběrem.


Průjem u psa, jak si s ním poradit?

Průjem u psa a jak na něj

Pejsek se přehnaně vrtí, je netrpělivý, zkrátka vidíte, že není ve své kůži? Na vině může být blížící se průjem. Víte, jak si s tímto problémem poradit? Všechny potřebné informace vám přinášíme právě v tomto článku.


Jak odnaučit štěně kousat?

Odnaučte štěně kousat boty

U malých štěňátek patří kousání k jejich základním potřebám, pomáhá jim to prozkoumávat svět kolem sebe, zároveň tím všem ukážou, jakou už nabrala sílu! Je ale potřebné jim názorně ukázat a vysvětlit, kdy je kousání povolené a kdy už naopak není. Zajímají-li vás osvědčené rady a tipy, tak jste na správné adrese. Vyměřte psíkovi hranice …


Jak často a jak dlouho venčit psa?

Jak často venčit psa

Každý pejsek potřebuje ke svému štěstí pohyb na čerstvém vzduchu a je na vás, jako jeho páníčkovi, abyste mu ho zajistil. Otázkou však zůstává, jak často by se psi měli venčit? Liší se frekvence venčení v závislosti na věku psa? A jak dlouhá by měla být doba venčení? Odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek se …


20x pes vhodný k dětem a do rodiny – který pes je nejlepší?

Pes vhodný k dětem

Vaše malá ratolest vás už nějaký ten čas urputně prosí, abyste domů pořídili pejska a vy jste se konečně rozhodli, že toto tradiční dětské přání splníte. Nyní zbývá už jen vyřešit otázku, který pejsek bude novým členem vaší domácnosti. Tento článek, kde si ukážeme, která plemena jsou těmi nejvhodnějšími k dětem, vám bude dobrým průvodcem.


Jak vyvolat zvracení u psa

Jak vyvolat zvracení u psa

Nechali jste vašeho čtyřnohého mazlíčka bez dozoru a on sežral něco, co by mu mohlo způsobit vážné zdravotní komplikace? Je jedno, zda pes pozřel úklidový prostředek plný chemikálií nebo vysypané léky. Je potřeba co nejrychleji jednat, abyste zabránili dalšímu vstřebávání látek do organismu. Jak vyvolat zvracení u psa a je to vždy nutné? Vše vám …


25x nejlepších plemen psů na zahradu

Plemena psů na zahradu

V našem minulém článku jsme si ukázali, kteří pejsci jsou ideálními společníky do bytu. Dnes se zaměříme naopak na plemena, která svůj čas tráví nejraději na zahradě. Pokud vás zajímá, která plemena můžeme řadit právě mezi venkovní, pokračujte dále ve čtení.


Postroj pro psa

Postroj pro psa

Majitelé psů se dělí v otázce venčení na dvě téměř rovnoměrné skupiny. První z nich nedá dopustit na klasický obojek. Druhá skupina dává naopak přednost postroji pro psa, chcete-li psím kšírám. A v tomto článku se zaměříme právě na ně. Pokud vás zajímají výhody postrojů a bádáte, zda se hodí právě pro vašeho pejska, pokračujte ve čtení i nadále.


Bravectvo pro psy

Bravecto pro psy

Trápí vašeho pejska blechy a klíšťaťa? Obojky proti klíšťatům, pipety, ani spreje nepomáhají? Pak vyzkoušejte Bravectvo pro psy, žvýkací tablety s Fluralanerem.


Jak vybrat psa – kompletní průvodce výběrem

Jak vybrat psa

Rozhodli jste se pro pořízení psa? Pak vás čeká důležité rozhodnutí, jakého psa si vlastně máte vybrat. Měli byste si být vědomi toho, že vlastnictví psa je závazek na mnoho let. Pejsek vám v průběhu let přinese mnoho radostí, ale možná i starostí. Zapomenout byste proto neměli také na finanční náročnost – na krmení, potřeby …


Send this to a friend