Veterina Plzeň

Veterinární kliniky, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Plzni: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Šárka Navrátilová Plzeň, Severní Předměstí

Sponzorované odkazy Prevence a terapie chorob malých zvířat a koní, mimo exotů. Jsme dietetická poradna. Provádíme sonografii, EKG, RTG, laserterapii, operace ortopedické, páteře, měkká chirurgie. Možnost laboratorních vyšetření: hematologických, bakteriologických.

Veterina Zdeněk Drozd Plzeň, Bolevec

Sponzorované odkazy Provoz soukromé veterinární ordinace. Ošetřování malých domácích i hospodářských zvířat. Zajištění poradenství, čipování a očkování. Provádíme vakcinace, rozbory krve, moči, trusu, chirurgické ošetření chorob pohlavních orgánů, ošetření kůže a chirurgickou léčbu traumatických kloubních onemocnění.

Veterina Penecos N Plzeň, Lobzy

Sponzorované odkazy Veterinární klinika. Prodáváme přípravky pro péči o klouby, chrup, oči, uši, srst, kůži a drápy. V nabídce jsou antiparazitika, kosmetika, výživa, krmiva pro psy, kočky, koně, exoty a hlodavce, mléko a kaše pro koťata i štěňata. Chovatelské potřeby.

Veterina VEDILAB Plzeň

Sponzorované odkazy Provozujeme veterinární kliniku. Nabízíme služby veterinářů zaměřených na internu, chirurgii, ortopedii, kardiologii, dermatologii malých zvířat. Zabýváme se diagnostikou v oborech kardiologie, endokrinologie, urologie, dietologie či dermatologie. Provádíme rentgenová vyšetření.

Veterina VEDILAB Plzeň

Sponzorované odkazy Provozujeme veterinární laboratoř. Nabízíme služby veterinářů zaměřených na histologii, cytoligii, dermatologii, hematologii, endokrinologii a vyšetření moči.

Veterina U Tří voříšků, Lucie Kulatá Plzeň

Sponzorované odkazy Působím ve veterinární ordinaci rodinného typu která funguje již od r. 2002. Věnuji se psům, kočkám, medicíně drobných savců a laboratorní diagnostice. Na našem pracovišti si zakládáme hlavně na milém, vstřícném přístupu a maximální co nejméně stresující péči pro naše pacienty.

Veterina Na Slovanech Plzeň

Sponzorované odkazy Provozujeme veterinární ordinaci se zaměřením na medicínu psů, koček, drobných savců a exotů. Zajišťujeme vstupní prohlídky, očkování, odčervení, čipování na základě smlouvy s UMO, vystavení oficiálního PETPasu s registrací, vyšetření pro vypsání atestu a jiné. K dispozici máme také operační sál.

Veterina Luděk Uzel Rokycany, Plzeňské Předměstí

Sponzorované odkazy Preventivní a léčebná péče typu rodinného veterinárního lékaře, zvláště pro kočky a psy (RTG ddkk, SONO), odstranění zubního kamene, čipování. Na objednání úprava srsti, zajištění krmiva. Hobby chov: Irský vlkodav, Deerhound, Somálská kočka.

Send this to a friend