Veteriny, veterinární kliniky České Budějovice

Veterina České Budějovice – veterinární kliniky, veterináři, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Českých Budějovících: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Ladislav Tesařík České Budějovice

Provozuji veterinární ordinaci. Provádím prevenci, diagnostiku a léčbu vnitřních chorob, chirurgické zákroky, stomatologické i dermatologické zákroky. Dále zajišťuji aplikaci, kontrolu a čtení mikročipů či stříhání a úpravu srsti. Zabývám se i prodejem krmiv a chovatelských potřeb.


Veterina U Lesa České Budějovice

Provoz veterinární nemocnice s plným vybavením pro řešení běžných i nadstandardních potíží. K dispozici je počítačový tomograf. Pacientům poskytujeme komplexní péči na vysoké úrovni. Samozřejmostí je možnost hospitalizace našich pacientů pod neustálým lékařským dohledem.


Veterina VLTAVA České Budějovice

Provoz veterinární kliniky specializované na choroby malých zvířat. Provádíme odčervení, vakcinaci, stříhání drápů, krácení zubů hlodavců, čištění uší a žláz, tetování i čipování štěňat či chovatelské a kynologické poradenství. Vystavujeme pasy a identifikace mikročipy.


Send this to a friend