Veterina

Veterinární kliniky, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v České republice: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Libor Kadlec Jemnice

Sponzorované odkazy Provoz veterinární ordinace. Poskytujeme péči v oblasti preventivní a zdravotní problematiky malých zvířat. Provádíme sonografické, mikroskopické i koprologické vyšetření, dále čipování psů. Nabízíme poradenství v oblasti krmiv či výchovy a výcviku.

Veterina Václav Vozák Zbiroh

Sponzorované odkazy Provozování veterinární kliniky s nabídkou služeb zahrnující prevenci, diagnostiku a terapii. Nabízíme komplexní RTG vyšetření, dermatologii, stomatologii a další.

Veterina Radek Sotona Babice nad Svitavou

Sponzorované odkazy Nabízíme profesionální služby v oblasti péče o zvířata. Poskytujeme smíšenou veterinární praxi. Ošetřujeme na základě telefonické domluvy. Kromě ošetření zvířat poskytujeme také poradenství a prodáváme léky.

Veterina Roman Maleček Horažďovice

Sponzorované odkazy Zajišťujeme veterinární péči. Zaměřujeme se na preventivní a léčebnou péči o zvířata. Provádíme odčervení, vakcinace včetně kompletního klinického vyšetření, stříhání drápů, krácení zubů hlodavců, čištění uší a žláz, vstupní a preventivní prohlídky štěňat a koťat a další služby.

Send this to a friend