Veteriny, veterinární kliniky Brno

Veterinární kliniky, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Brně: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Tomáš Pelikán Brno, Židenice

Sponzorované odkazy Nabízíme komplexní péči o malá zvířata. Zajišťujeme chirurgické zákroky, čipování, laboratorní vyšetření, odstranění zubního kamene ultrazvukem, EKG vyšetření srdce a chirurgické ošetření víček. Vytavujeme EU pasy.

Veterina Miroslava Wiktorová Brno, Žabovřesky

Sponzorované odkazy Naše veterinární ordinace nabízí preventivní a léčebnou péči především pro psy a kočky. Provádíme menší chirurgické zákroky včetně kastrací, čištění zubů ultrazvukem. Dále čipujeme, prodáváme krmiva a veterinární diety. Poskytujeme poradenství.

Veterina Marek Chyba Brno, Královo Pole

Sponzorované odkazy Nabízím služby veterinárního lékařství. Zajišťuji chirurgické zákroky, odstranění zubního kamene ultrazvukem, ošetření zubního kazu výplněmi, kompletní vakcinace psů a koček, RTG diagnostiku, laboratorní vyšetření, tetování štěňat, poradenství v oblasti výživy a prodej krmiv.

Veterina Milan Snášil, Brno, Komín

Sponzorované odkazy Provozujeme veterinární ordinaci. K dispozici máme vybavení pro rychlou diagnostiku a léčbu. Zajišťujeme zákroky z oblasti chirurgie, RTG, ortopedie, artroskopie, rehabilitace, dysplazie luxace, LCC, TTA, FCP. Pohodlné parkování.

Veterina Pavla Alexandrová SANOVET Brno, Černovice

Sponzorované odkazy Provozuji veterinární ordinaci. Provádím prevenci, diagnostiku a léčbu vnitřních chorob, chirurgické zákroky, stomatologické i dermatologické zákroky. Dále zajišťuji aplikaci, kontrolu a čtení mikročipů či stříhání a úpravu srsti. Zabývám se i prodejem krmiv a chovatelských potřeb.

Send this to a friend