Veterina Praha

Veterina Praha – veterinární kliniky, veterináři, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Praze: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Roman Hanke Praha Petrovice

Poskytování veterinárních služeb včetně chirurgických zákroků, čipování a speciálního vyšetření. V souvislosti s péčí o zuby zajišťujeme prodej enzymatické zubní pasty a další přípravky pro zubní péči. Samozřejmostí je i poradenství.


Veterina Pavlína Hájková Praha

Nabízím veterinární léčebnou a preventivní činnost. Zaměřuji se na exotické ptáky i dravce. Provádím preventivní péči, akutní ošetření, chirurgické zákroky na měkkých i tvrdých tkáních, poradenství a určování pohlaví. Zajišťuji klinické, parazitologické, biochemické a hematoligické vyšetření.


Veterina Martina Načeradská Praha, Vršovice

Veterinární klinika s prozákaznickým přístupem, využíváme moderní vybavení a metody, neustále se vzděláváme. Zaměřujeme se na kočky a máme Certifikaci „Cat Friendly Clinic“. Zajišťujeme vysokou úroveň péče o Vaše mazlíčky, prevenci. Řešíme poruchy chování psů a koček.


Veterina Lucie Boháčová Praha, Modřany

Nabízím preventivní i chirurgická vyšetření. Provádím očkování, čipování, odstranění zubního kamene ultrazvukem, odběr a vyšetření krve, sonografické vyšetření, kastraci psů, kocourů, králíků a morčat. Možnost hospitalizace pacientů. Poskytuji poradenství (výběr, chov, výchova, výcvik).


Veterina Martin Roubal Praha, Podolí

Provozuji veterinární ordinaci. Provádím prevenci, diagnostiku a léčbu vnitřních chorob, chirurgické zákroky, stomatologické i dermatologické zákroky. Dále zajišťuji aplikaci, kontrolu a čtení mikročipů i stříhání a úpravu srsti. Zabývám se prodejem krmiv a chovatelských potřeb.


Veterina Michaela Riedlová Praha, Bubeneč

Nabízím kompletní veterinární péči pro Vaše psy, kočky a další zvířecí miláčky. Provádím laboratorní diagnostiku, kompletní rozbor krve včetně stanovení hormonů, ultrazvukové ošetření zubního kamene, sonografické a rentgenologické vyšetření.


Veterina Martina Nováková Praha, Zbraslav

Poskytujeme kompletní preventivní, diagnostickou a terapeutickou péči se špičkovým přístrojovým a materiálním vybavením. Veterinární ordinace provádí očkování, čipování, rentgen, vyšetření DKK, sonografii, endoskopii a chirurgii všech zvířat.


Veterina Miloslav Hod Praha, Dejvice

Provoz veterinární ordinace zabývající se léčebnou a preventivní praxí u malých zvířat. Nabízíme ultrazvukové čištění zubního kamene psům a kočkám. Zaměřujeme se na péči o psy, kočky, morčata, křečky, potkany, fretky a další drobná zvířata.


Send this to a friend