Veterina Praha

Veterinární kliniky, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Praze: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Psí útulek Praha Strašnice

Sponzorované odkazy Psí útulek Praha Strašnice slouží pro umístění ztracených pejsků z okolí. Přijďte si vybrat z nabídky psů a štěňat svého nového psa k adopci i vy! Adresa útulku pro psy Dočasná domácí péče pro psy Naděje Praha Strašnice Gutova 100 00 Praha 10 – Strašnice Kontakty Telefon: +420 777 292 650 E-mail: docasnapece@centrum.cz …

Veterina Roman Hanke Praha, Petrovice

Sponzorované odkazy Poskytování veterinárních služeb včetně chirurgických zákroků, čipování a speciálního vyšetření. V souvislosti s péčí o zuby zajišťujeme prodej enzymatické zubní pasty a další přípravky pro zubní péči. Samozřejmostí je i poradenství.

Veterina Pavlína Hájková Praha

Sponzorované odkazy Nabízím veterinární léčebnou a preventivní činnost. Zaměřuji se na exotické ptáky i dravce. Provádím preventivní péči, akutní ošetření, chirurgické zákroky na měkkých i tvrdých tkáních, poradenství a určování pohlaví. Zajišťuji klinické, parazitologické, biochemické a hematoligické vyšetření.

Veterina Martina Načeradská Praha, Vršovice

Sponzorované odkazy Veterinární klinika s prozákaznickým přístupem, využíváme moderní vybavení a metody, neustále se vzděláváme. Zaměřujeme se na kočky a máme Certifikaci „Cat Friendly Clinic“. Zajišťujeme vysokou úroveň péče o Vaše mazlíčky, prevenci. Řešíme poruchy chování psů a koček.

Veterina Lucie Boháčová Praha, Modřany

Sponzorované odkazy Nabízím preventivní i chirurgická vyšetření. Provádím očkování, čipování, odstranění zubního kamene ultrazvukem, odběr a vyšetření krve, sonografické vyšetření, kastraci psů, kocourů, králíků a morčat. Možnost hospitalizace pacientů. Poskytuji poradenství (výběr, chov, výchova, výcvik).

Veterina Lukáš Naxera Praha, Dolní Měcholupy

Sponzorované odkazy Kompletní preventivní a léčebná činnost, interní medicína, specializace na chirurgické výkony, ortopedii, urologii a gynekologii. Nadstandardní přístrojové a laboratorní zázemí. Prodej klinických diet a krmiv.

Veterina Martin Roubal Praha, Podolí

Sponzorované odkazy Provozuji veterinární ordinaci. Provádím prevenci, diagnostiku a léčbu vnitřních chorob, chirurgické zákroky, stomatologické i dermatologické zákroky. Dále zajišťuji aplikaci, kontrolu a čtení mikročipů i stříhání a úpravu srsti. Zabývám se prodejem krmiv a chovatelských potřeb.

Veterina Michaela Riedlová Praha, Bubeneč

Sponzorované odkazy Nabízím kompletní veterinární péči pro Vaše psy, kočky a další zvířecí miláčky. Provádím laboratorní diagnostiku, kompletní rozbor krve včetně stanovení hormonů, ultrazvukové ošetření zubního kamene, sonografické a rentgenologické vyšetření.