Veteriny Plzeňský kraj

Veterina Plzeňský kraj – veterinární kliniky, veterináři, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Plzeňském kraji: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Zdeněk Drozd Plzeň, Bolevec

Provoz soukromé veterinární ordinace. Ošetřování malých domácích i hospodářských zvířat. Zajištění poradenství, čipování a očkování. Provádíme vakcinace, rozbory krve, moči, trusu, chirurgické ošetření chorob pohlavních orgánů, ošetření kůže a chirurgickou léčbu traumatických kloubních onemocnění.


Veterina Penecos N Plzeň, Lobzy

Veterinární klinika. Prodáváme přípravky pro péči o klouby, chrup, oči, uši, srst, kůži a drápy. V nabídce jsou antiparazitika, kosmetika, výživa, krmiva pro psy, kočky, koně, exoty a hlodavce, mléko a kaše pro koťata i štěňata. Chovatelské potřeby.


Veterina VEDILAB Plzeň

Provozujeme veterinární kliniku. Nabízíme služby veterinářů zaměřených na internu, chirurgii, ortopedii, kardiologii, dermatologii malých zvířat. Zabýváme se diagnostikou v oborech kardiologie, endokrinologie, urologie, dietologie či dermatologie. Provádíme rentgenová vyšetření.


Veterina VEDILAB Plzeň

Provozujeme veterinární laboratoř. Nabízíme služby veterinářů zaměřených na histologii, cytoligii, dermatologii, hematologii, endokrinologii a vyšetření moči.


Veterina U Tří voříšků, Lucie Kulatá Plzeň

Působím ve veterinární ordinaci rodinného typu která funguje již od r. 2002. Věnuji se psům, kočkám, medicíně drobných savců a laboratorní diagnostice. Na našem pracovišti si zakládáme hlavně na milém, vstřícném přístupu a maximální co nejméně stresující péči pro naše pacienty.


Veterina Na Slovanech Plzeň

Provozujeme veterinární ordinaci se zaměřením na medicínu psů, koček, drobných savců a exotů. Zajišťujeme vstupní prohlídky, očkování, odčervení, čipování na základě smlouvy s UMO, vystavení oficiálního PETPasu s registrací, vyšetření pro vypsání atestu a jiné. K dispozici máme také operační sál.


VETERINA RPVET RADEK PROTIVA a kol. Plzeň

Provozujeme veterinární ambulanci, prodejnu krmiv a veterinárních diet. Zaměřujeme se na léčbu zvířat v zájmových chovech. Zajišťujeme objednávky na zvolený termín k danému lékaři i rozvoz krmiv. Možnost návštěvy u klienta doma.


Send this to a friend