Veteriny Ústecký kraj

Veterina Ústecký kraj – veterinární kliniky, veterináři, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Ústeckém kraji: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Kateřina Hasilíková Most

Provozujeme veterinární ordinaci pro malá zvířata. Provádíme čipování, stomatologické i chirurgické zákroky, sonografii, rentgenologii, ortopedii, interní medicínu, porody a diagnostiku březosti. Nabízíme výživové poradenství.


Veterina Lucie Rybáková Most

Poskytuji veterinární péči. Zajišťuji preventivní kontroly, vakcinace, čipování, vyšetření krve, předporodní, porodní a poporodní péči a chirurgické zákroky. Dále nabízím poradenství a prodej veterinárních diet, krmiv, doplňků stravy a vnitřních i vnějších antiparazitik.


Veterina Zuzana Hlavová Most

Zajišťuji veterinární péči. Nabízím preventivní kontroly, vakcinace, čipování, vyšetření krve, předporodní, porodní a poporodní péči a chirurgické zákroky. Dále poskytuji poradenství a prodej veterinárních diet, krmiv, doplňků stravy a vnitřních i vnějších antiparazitik.


Veterina Jiří Hasilík Litvínov

Provozuji veterinární ordinaci pro malá zvířata. Provádím odčervení, očkování, endoskopická vyšetření, sonografické i rtg vyšetření a operace. Zajišťuji čipování, sonografii, dermatologii, stomatologii, ortopedii a vystavení europasu. K dispozici mám digitální infusní pumpu.


Veterina Jaroslav Kernal Most, Velebudice

Provoz veterinární ordinace pro malá a hospodářská zvířata i formou výjezdů. Prevence a očkování, čipování, vystavení europasu včetně registrace, interna, chirurgie, mikroskopie a dermatologie. Poradenství, prodej krmiv a veterinárních diet.


Veterina Jaroslava Slováková Most

Provozujeme veterinární ordinaci pro malá zvířata. Poskytujeme čipování, vakcinaci, konzultace, vyšetření krve a provádění chirurgických zákroků. Dále zajišťujeme předporodní, porodní a poporodní péči. Prodáváme veterinární diety, doplňky stravy a krmiva.


Veterina Václav Žáček Varnsdorf

Naše veterinární ordinace nabízí poradenství, léčbu a vakcinaci malých a drobných zvířat. Provádíme mobilní RTG a sono vyšetření u majitele, léčbu hospodářských zvířat a koní. Specializujeme se na gynekologii klisen. Spolupracujeme s veterinární diagnostickou laboratoří.


Send this to a friend