Veteriny Moravskoslezský kraj

Veterina Moravskoslezský kraj – veterinární kliniky, veterináři, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Moravskoslezském kraji: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Markéta Valešová Ostrava, Zábřeh

Nabídka služeb veterinární ordinace pro malá zvířata. Každému pacientovi je věnována individuální a komplexní péče. Spolupracujeme i se specializovanými pracovišti. Nabízíme možnost objednávkové služby s ohledem na časové možnosti klienta.


Veterina Petr Gajdošík Hlučín

Poskytování veterinární péče. Chovatelům nabízíme komplexní služby v péči o malé zvířata. Provádíme očkování psů, koček, králíků, fretek i ostatních druhů zvířat. Zabýváme se diagnostikou a následnou léčbou interních onemocnění, včetně vyšetření krve. Máme 2 špičkové operační sály. Salon pro psy.


Veterina Jiří Michejda Karviná, Fryštát

Provozuji veterinární ordinaci. Provádím prevenci, diagnostiku i léčbu vnitřních chorob a chirurgické, stomatologické či dermatologické zákroky. Dále zajišťuji aplikaci, kontrolu a čtení mikročipů či stříhání a úpravu srsti. Zabývám se i prodejem krmiv a chovatelských potřeb.


Veterina Jaromír Miklík Havířov, Prostřední Suchá

Veterinární praxe malých a hospodářských zvířat. RTG, EKG, SONO, inhalační narkóza. Provádíme čipování psů a koček. Vystavujeme europasy. Kastrace psů a koček a další chirurgické zákroky. V soboty a neděle ordinujeme po předchozí telefonické domluvě. Prodej značkových kvalitních krmiv.


Veterina Ján Mach Ostrava, Poruba

Veterinární praxe zaměřená na koně využívá zázemí veterinární kliniky. Na klinice je uskladněno množství přístrojů, které jsou terénně využívány. Do terénu vyjíždí sanitka Volkswagen transporter.


Veterina Jana Bojková Třinec, Staré Město

Provozuji veterinární ordinaci se zaměřením na ošetření psů a koček. Nabízím odstranění zubního kamene ultrazvukem, jednoduché zubní výplně, odstranění zkažených zubů, preventivní prohlídky, čipování a vystavení europasu. Provádím tetování štěňat, vyšetření krve či poradenství ve výživě.


Veterina Jan Urbánek Opava, Kateřinky

Provoz veterinární ordinace. Zajišťujeme kompletní preventivní a léčebnou činnost pro psy, kočky, malá a exotická zvířata, vakcinace, čipování a vystavení europasů, stomatologická ošetření, laboratorní diagnostiku a konzultace pro začínající chovatele.


Send this to a friend