Veteriny Karlovarský kraj

Veterina Karlovarský kraj – veterinární kliniky, veterináři, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Karlovarském kraji: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Luděk Veselý Mariánské Lázně, Úšovice

Provozujeme veterinární ordinaci. Provádíme čipování, ultrazvuková i rentgenová vyšetření a ošetřování zubů. Zajišťujeme vystavování pasů. Poskytujeme gynekologické, chirurgické, dermatologické, stomatologické a oftalmologické zákroky. Nabízíme poradenství.


Veterina Václava Molcarová Sokolov

Provozujeme komplexní veterinární péči pro malá i terarijní zvířata, koně a hospodářská zvířata. Provádíme vakcinace, čipování, interna, chirurgie, laboratorní vyšetření krve, RTG, SONO, EKG, ultrazvukové čištění zubního kamene, domácí návštěvy.


Veterina Pet Vet Karlovy Vary

Provoz veterinární ambulance pro malá zvířata (psy a kočky). Zajištění diagnostiky, terapie, prevence a konzultace. Dále jednodušší chirurgické zákroky na měkkých tkáních, císařský řez u fen a koček, prodej krmiv a veterinárních diet, vakcinace psů, koček, králíků a fretek.


Veterina DC clinic Sokolov

Provozujeme ordinaci veterinárního lékaře v Sokolově zaměřenou na malá zvířata. Provádíme vakcinace, odčervení, čipování a vystavení pasu, ošetření zubů a umělou inseminaci. Zajišťujeme pomoc při krytí. Řešíme zlomeniny, ortopedické a chirurgické zákroky. K dispozici máme RTG, ultrazvuk, oftalmoskop a další.


Send this to a friend