Veteriny Královéhradecký kraj

Veterina Královéhradecký kraj – veterinární kliniky, veterináři, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Královéhradeckém kraji: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Jiří Váhala Dvůr Králové nad Labem

Nabízím preventivní a léčebnou péči malých zvířat, exotických a zoo zvířat. Poskytuji vystavení pet pasů a čipování psů, laboratorní diagnostiku, porodnická a gynekologická vyšetření, ultrasonograf, zubní ultrazvuk a chirurgické zákroky. Prodej krmiv a veterinární diety. Poradenství ve výživě.


Veterina Martina Rödlová Hradec Králové

Provoz veterinární ordinace. Nabízíme vakcinace, čipování, antiparazitika, ultrazvuk, menší chirurgické zákroky, kastrace, diagnostika a terapie běžných nemocí psů, koček a drobných savců. Diagnostika a pomoc při odstraňování potížích vzniklých onemocněním kůže a kožních derivátů.


Veterina ZooVet Hradec Králové

Poskytujeme kompletní veterinární služby malých zvířat: psů, koček, králíků, malých savců a plazů. Zaměřujeme se na chirurgii a ortopedii – endoprotéza kyčelního kloubu, stentování kolapsu průdušnice, portosystémové zkraty, komplikované fraktury.


Veterina NÁBŘEŽÍ Tomáš Beneš Náchod

Nabízíme veterinární preventivní, diagnostickou a léčebnou činnost u malých zvířat. Zaměřujeme se na kočky, psy, ptáky, plazy, hlodavce, králíky, fretky a další. Provádíme základní klinické vyšetření, odběry krve , RTG, EKG, kožní seškraby, sterilizace a chirurgie měkkých tkání.


Veterina Trutnov Spojovací

Poskytujeme kompletní veterinární péči. K dispozici máme rentgen, sonograf, ultrazvuk na čištění zubního kamene a operační sál. Provádíme kompletní hematologické a biochemické vyšetření krve.


Veterina Lukáš Pavlačík Dvůr Králové nad Labem

Nabídka preventivní a léčebné péče domácích mazlíčků, exotických a zoo zvířat. Poskytování kompletní veterinární péče včetně chirurgie. Provádíme ultrazvuk, čipování a vystavení pet pasů, rentgen, čištění zubů ultrazvukem, vyšetření moči a trusu a další. Prodej krmiv a veterinárních diet.


Send this to a friend