Veteriny Jihomoravský kraj

Veterina Jihomoravský kraj – veterinární kliniky, veterináři, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Jihomoravském kraji: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Tomáš Pelikán Brno, Židenice

Nabízíme komplexní péči o malá zvířata. Zajišťujeme chirurgické zákroky, čipování, laboratorní vyšetření, odstranění zubního kamene ultrazvukem, EKG vyšetření srdce a chirurgické ošetření víček. Vytavujeme EU pasy.


Veterina Miroslava Wiktorová Brno, Žabovřesky

Naše veterinární ordinace nabízí preventivní a léčebnou péči především pro psy a kočky. Provádíme menší chirurgické zákroky včetně kastrací, čištění zubů ultrazvukem. Dále čipujeme, prodáváme krmiva a veterinární diety. Poskytujeme poradenství.


Veterina Marek Chyba Brno, Královo Pole

Nabízím služby veterinárního lékařství. Zajišťuji chirurgické zákroky, odstranění zubního kamene ultrazvukem, ošetření zubního kazu výplněmi, kompletní vakcinace psů a koček, RTG diagnostiku, laboratorní vyšetření, tetování štěňat, poradenství v oblasti výživy a prodej krmiv.


Veterina Maxim Bojko Znojmo

Provozuji veterinární ordinaci, provádím chirurgické zákroky. Po telefonické domluvě přijedu k vám domů. Poradenství a odborný prodej krmiv pro psy a kočky. K dostání široká škála veterinárních léčiv a diet.


Veterina Milan Snášil, Brno, Komín

Provozujeme veterinární ordinaci. K dispozici máme vybavení pro rychlou diagnostiku a léčbu. Zajišťujeme zákroky z oblasti chirurgie, RTG, ortopedie, artroskopie, rehabilitace, dysplazie luxace, LCC, TTA, FCP. Pohodlné parkování.


Veterina Pavel Stehlík Břeclav

Provozujeme veterinární ordinaci s nabídkou komplexní preventivní, diagnostické a léčebné činnosti pro psy, kočky a ostatní malá domácí zvířata. Nabízíme výjezdy k pacientům a poradenství v oblasti chovu a výživy zvířat. Zajistíme vystavení a evidenci mezinárodních cestovních pasů. Prodej krmiv.


Veterina Pavla Alexandrová SANOVET Brno, Černovice

Provozuji veterinární ordinaci. Provádím prevenci, diagnostiku a léčbu vnitřních chorob, chirurgické zákroky, stomatologické i dermatologické zákroky. Dále zajišťuji aplikaci, kontrolu a čtení mikročipů či stříhání a úpravu srsti. Zabývám se i prodejem krmiv a chovatelských potřeb.


Send this to a friend