Veteriny Olomoucký kraj

Veterina Olomoucký kraj – veterinární kliniky, veterináři, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Olomouckém kraji: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Martin Škrabal Olomouc, Topolany

Poskytujeme veterinární péči. Zajišťujeme běžnou chirurgickou péči psů, koček a hlodavců, očkování psů a koček, králíků a fretek, značkujeme zvířata čipy značky Datamars, vystavujeme EU pasy a mezinarodní očkovací průkazy. Nabízíme přípravky proti vnitřním i vnějším parazitům.


Veterina Pavel Galko Olomouc, Slavonín

Poskytujeme profesionální ošetření psů, koček, hlodavců a malých domácích zvířat. Provádíme vakcinaci a odčervení, základní klinické vyšetření, rentgen, ultrazvuk, vyšetření krve, moči, ultrazvuk zubního kamene a další. Zajistíme hospitalizaci a celodenní intenzivní péči.


Veterina Ivo Lohrer Olomouc, Lazce

Provozuji veterinární ordinaci. Provádím prevenci, diagnostiku a léčbu vnitřních chorob, chirurgické zákroky, stomatologické i dermatologické zákroky. Dále zajišťuji aplikaci, kontrolu a čtení mikročipů či stříhání a úpravu srsti. Zabývám se i prodejem krmiv a chovatelských potřeb.


Veterina Jana Leimerová Zábřeh

Provozujeme veterinární ordinaci pro psy, kočky i hlodavce. Provádíme čipování, odstranění zubního kamene, chirurgické zákroky, laboratorní i ultrasonografické vyšetření, měření cukru glukometrem, vakcinace, odčervení a rentgenologickou diagnostiku.


Veterina Jaroslav König Šternberk

Provoz veterinární ordinace. Nabízíme vakcinace, čipování, antiparazitika, ultrazvuk, menší chirurgické zákroky, kastrace, diagnostika a terapie běžných nemocí psů, koček a drobných savců.


Veterina Vetmedical Olomouc

Provozujeme veterinární kliniku. Zajišťujeme očkování, odčervení a čipování. Dále poskytujeme chirurgické ošetření, stomatologii, hospitalizaci a RTG vyšetření. Prodáváme veterinární diety, běžná krmiva, chovatelské potřeby a veterinární kosmetiku


Send this to a friend