Veteriny kraj Vysočina

Veterina kraj Vysočina – veterinární kliniky, veterináři, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v kraji Vysočina: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Lenka Grossová Třebíč, Týn

Provozujeme ordinaci veterinárního lékaře se smíšenou praxí převážně malých zvířat. Zaměřujeme se na neurologická a ortopedická vyšetření psů a koček. Dále provádíme chirurgické zákroky, internu, čipování, zubní ultrazvuk, sono a rentgeny.


Veterina Petra Souchová Pelhřimov

Nabízíme služby veterinární ordinace. Zaměřujeme se na interní medicínu, dermatologii, cytologii a chirurgii měkkých tkání. Dále na sonografické a rentgenologické vyšetření, stomatologii a hospitalizaci po operačních zákrocích.


Veterina Na Slunci Jihlava

Zajišťujeme komplexní veterinární péči pro psy, kočky, drobná domácí či exotická zvířata. Prodáváme krmiva a léčebné diety a poskytujeme poradenství při výběru domácího mazlíčka. Nabízíme ortopedické a chirurgické zákroky. Provádíme kardiologická, RTG a sonografická vyšetření.


Veterina Šárka Stará Třebíč

Provoz veterinární ordinace pro malá zvířata. Provádění chirurgických zákroků, EKG a sonografické vyšetření, odstraňování zubního kamene ultrazvukem, biochemický a hematologický analyzátor, aplikace a identifikace mikročipů, vydávání europasů. Prodej veterinárních diet.


Veterina Matoušek Pelhřimov

Poskytujeme kompletní léčebnou a preventivní veterinární péči. Provádíme preventivní ošetření (vakcinace, odčervení, stříhání drápků, ošetření análních žlázek atd.), RTG diagnostiku, sonografické vyšetření, vyšetření moči, mikroskopické a biochemické vyšetření či operace.


Veterina Pavel Bártík Jihlava

Provoz veterinární ordinace. Zaměřujeme se na laparoskopickou chirurgii. Provádíme kastrace psů, fen, kocourů a koček, očkování, odčervení, vyšetření krve, odstranění zubního kamene, EKG, SONO a další. Prodáváme krmiva a chovatelské potřeby.


Send this to a friend