Veteriny Středočeský kraj

Veterina Středočeský kraj – veterinární kliniky, veterináři, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící ve Středočeském kraji: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Pavel Vaškovský Říčany

Provozuji veterinární ordinaci pro malá zvířata poskytující preventivní, léčebné a chirurgické zákroky, laboratorní vyšetření, čipování i europasy. Zajišťujeme návštěvy u pacientů či prodej diet. Používáme elektrokautery a ultrazvuk na čištění zubů nabízíme možnost kryochirurgie.


Veterina Radek Bayer Mělník

Veterinární ambulance pro malá zvířata a veterinární léčebná péče typu rodinného veterinárního lékaře. Nabízíme kompletní veterinární interní medicínu, prevenci, poradenství, chirurgické zákroky a prodej veterinárních krmiv a nutričních doplňků.


Veterina Vlastimil Mrňák Mělník

Provozuji veterinární ordinaci. Poskytuji léčebnou a preventivní péči o malá zvířata. Zaměřuji se na psy, kočky, drobné savce či hlodavce. Specializujeme se na interní medicínu, onkologii, chirurgii břicha i diagnostickou sonografii.


Veterina ŠKRDLANT ZBYNĚK Kutná Hora

Pokud hledáte veterinárního lékaře pro vašeho mazlíčka nabízíme veškerou odbornou veterinární činnost. Provádíme čipování zvířat. V naléhavých případech také poskytujeme nonstop ambulanci.


Send this to a friend