Veteriny Pardubický kraj

Veterina Pardubický kraj – veterinární kliniky, veterináři, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Pardubickém kraji: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Pavla Hameršmídová Pardubice

Provádím pravidelné vakcinace psů, koček, králíků i fretek, preventivní vyšetření a sterilizace. Poskytuji diagnostiku a terapii infekčních onemocnění, odběry krve, extrakce zubů a euthanazii. Prodávám antiparazitární přípravky a krmivo značek Calibra a Royal Canin. Nabízím nutriční poradenství.


Veterina Miroslav Šilar Ústí nad Orlicí

Provozuji veterinární ordinaci. Provádím prevenci, diagnostiku a léčbu vnitřních chorob, chirurgické zákroky, stomatologické i dermatologické zákroky. Dále zajišťuji aplikaci, kontrolu a čtení mikročipů či stříhání a úpravu srsti. Zabývám se i prodejem krmiv a chovatelských potřeb.


Veterina Ondřej Sulženko Chrudim

Provoz veterinární ordinace. Nabízíme vakcinace, čipování, antiparazitika, ultrazvuk, menší chirurgické zákroky, kastrace, diagnostika a terapie běžných nemocí psů, koček a drobných savců.


Veterina Pavel Cikryt Chrudim

Provozuji veterinární ordinaci. Poskytuji preventivní, léčebnou a poradenskou činnost pro malá zvířata včetně prodeje krmiv a antiparazitárních přípravků. Nabízím vakcinace, čipování, ošetření drápků, uší a análních žlázek, odstranění zubního kamene ultrazvukem či vyšetření moče a trusu.


Veterina Oldřich Štancl Ústí nad Orlicí

Poskytuji preventivní vyšetření, chirurgii měkkých tkání, diagnostiku a léčbu očních chorob. Provádím odstranění zubního kamene, odběry krve, výplachy a čištění zvukovodů. Prodávám přípravky pro zlepšení kvality srsti a šampony. Zabývám se nemocemi exotických zvířat, plazů a papoušků.


Veterina Ladislav Valášek Pardubice, Trnová

Zajišťování veterinární péče. Zaměřujeme se na léčbu a prevenci onemocnění malých zvířat – psi, kočky, fretky, drobní hlodavci a exotické ptactvo. Provádíme očkování, léčbu infekčních i neinfekčních onemocnění, odstraňování zubního kamene ultrazvukem, chirurgické zákroky a další.


Veterina Radek Palán Česká Třebová

Provozujeme veterinární ordinaci pro domácí zvířata. Nabízíme chirurgii, RTG, stomatologii, dermatologii a kastrace. Možnost hospitalizace pacientů a výjezdové služby. Zajišťujeme vakcinace, odstraňování zubního kamene ultrazvukem, plombování zubů i léčbu dásní. Prodáváme krmivo pro psy i kočky.


Veterina na Višňovce Pardubice

Poskytujeme domácím mazlíčkům potřebnou a nezbytnou péči. V první řadě se snažíme problémům předcházet pravidelnou preventivní péčí. Například pravidelnou vakcinací, antiparazitní léčbou, správnou péčí o chrup, o drápky, kvalitní stravou apod. V případě problémů se na nás s důvěrou obraťte.


Send this to a friend