Psí útulek Komořany

Psí útulek Komořany Jaroslavy Kladivové slouží pro umístění opuštěných pejsků v Praze 12. Pejsci v Modřanech žijí volně v domácím prostředí, odkud mohou volně na zahradu. Přijďte si vybrat z nabídky psů a štěňat svého nového psa k adopci i vy!

Adresa útulku pro psy Útulek Praha Komořany

U Soutoku 10
143 00 Praha 4 Modřany

Kontakty útulek Modřany

Telefon: +420 603 932 930
E-mail: [email protected]
Web: https://www.facebook.com/utulekkomorany

Útulek určen také pro kočky: ne
Útulek určen i pro další zvířata: ne

Otevírací doba
Pondělí – neděle 9:00 – 16:00

Máte zkušenosti s tímto útulkem? Napište nám o něm prosím krátké hodnocení a recenzi.

Komentářů 4

 • Psí útulek paní Kladivové je pro pejsky něco jako přechodný domov, vzhledem k její skvělé péči. Určitě doporučuji útulek navštívit – můžete pejsky pomazlit, přinést nějakou dobrotu, nebo je jen tak jít vyvenčit po krásném okolí. Je vidět, že paní Kladivová se o pejsky stará s láskou ❤

 • Ráda bych se podělila o negativní zkušenost s „útulkem“ jako varování pro důvěřivce, kteří v paní Kladivové vidí milou paní, pro niž jsou psi vším, jak neustále zdůrazňuje.

  Dne 4.7.21 jsem jí předala do dočasné péče drsnosrstého jezevčíka, na dobu neurčitou, než se vyřeší moje zdravotní problémy. Řekla si o 5000 Kč, protože pro pejska přijela, dostala 5500 Kč, pytel granulí a 4 psí konzervy.

  Následovalo 14 dní telefonických stížností – pes štěká, pes chodí pomalu, pes kouše věci, pes má průjem…
  Když se podřekla, že ho musela zbít, pejska jsme si odvezli zpátky domů a z rozhozeného trávení ho dostávali 3 dny.
  To bylo 20.7., pes u ní byl 16 dnů. Ze zaplacených 5500Kč jsem chtěla zpět 2500Kč, s tím, že zbytek je na úhradu krmení a rozkousaného pelíšku. Bohužel nemám zaplacenou sumu písemně potvrzenou, jen očitého svědka, takže mi paní Kladivová řekla, že mi nic nevrátí, že mám prostě smůlu. Nevrátila ani nový náhubek, prý ho zahodila.

  Takže varování pro případné důvěřivce, jakým jsem byla i já – pokud vám záleží na vašem pejskovi, rozhodně ho nesvěřujte paní Kladivové, na psy už nestačí a pes ji po inkasování peněz už jen obtěžuje.

 • tak to je sila jak se nekteri lidi chovaji ke zviratum a pouzivaji zvirata ve svuj vlastni prospech

 • Také nemám s pí Kladivovou dobré zkušenosti. Najisto jsem jela pro štěně, řekla mi, že všichni psi jsou nasmlouvaní na natáčení… Odjela jsem s prázdnou, doma jsem měla všechno nachystané. Vzteky jsem brečela celou cestu domů. Myslím si o ní své. Jen bere od lidí peníze…zřejmě ze kterých sama žije. Za 16 dní 5 tis.?!
  Dorotku jsem si vybrala na netu, jela pro ni do Kralup, naprostá spokojenost!! Útulek vzorně vedený. Už jsme s Dorotkou 9 roků!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Send this to a friend