Brit Premium by Nature Adult L – recenze a zkušenosti

Granule pro psy Brit Premium by Nature Adult L jsou určeny pro dospělé velké psy vážící 25 – 45 kilogramů.

Popis granulí

U velkých psů je nutné kvůli váze klást důraz na správný vývoj svalů a kostí. Krmivo Brit Premium by Nature Adult L poskytuje vašemu psovi dostatek bílkovin a energie, čímž posiluje a podporuje silné svaly a pevnou kostru.

Vysoký obsah kuřecího masa (45 %) zajišťuje optimální příjem bílkovin, a antioxidanty, glukosamin a chondroprotektiva, které poskytují vašemu psovi dostatek energie, podporují vitalitu a dlouhověkost.

K tomu omega-3 a -6 mastné kyseliny posilují nervový systém a přispívají k optimálnímu vývoji a činnosti mozku. Brit Premium by Nature Adult L je plný vitamínů, minerálů a organických stopových prvků, což přispívá k vyváženosti stravy.

Kvasnice, lososový olej a probiotika přispívají ke zdravé srsti, posilují a chrání imunitní systém. Použití přírodních surovin, bylinných a ovocných extraktů zcela bez přidání sóji, chemických přísad a konzervantů dělá Brit Premium by Nature Adult L zcela unikátním krmivem.

Balení granulí

Granule obdržíte v modro-červeném pytli s následující váhou:

  • 3 kg
  • 8 kg
  • 15 kg

Složení Brit Premium by Nature Adult L

Kuřecí maso (45%, z toho 25% sušené, 20% vykostěné), oves, žito, kuřecí tuk (konzervován směsí tokoferolů) kukuřice, sušená jablka, lososový olej (2%), sušená kuřecí játra, pivní kvasnice, kolagen, schránky korýšů [zdroj glukosaminu] (210 mg/kg), chrupavky [zdroj chondroitinu] (150 mg/kg), ovoce a bylinky (hřebíček, citrusy, rozmarýn, kurkuma – 120 mg/kg), mannan olygosacharidy (120 mg/kg), fruktoolygosacharidy (90 mg/kg), Mohave-Palmilie (90 mg/kg), sušený heřmánek (80 mg/kg), mušle zelenoústá [glykosaminoglykany] (50 mg/kg), sušené borůvky (50 mg/kg).

Přídatné látky:
Přídatné výživové látky:
Vitamin A [3a672a] (15.000 IE/kg), Vitamin D3 [E671](1.000 IE/kg), Vitamin E (α-Tocopherol [3a700]) (400 mg/kg), Biotin [3a880] (0,5 mg/kg), Cholinchlorid [3a890] (500 mg/kg), chelát zinku a aminokyselin, Hydrat [3b606] (70 mg/kg),chelát železa a aminokyselin, Hydrat [E1] (60 mg/kg), chelát manganu a aminokyselin, Hydrat [E5] (30 mg/kg), Kaliumjodid [3b201] (0,5 mg/kg), chelát mědi a aminokyselin, Hydrat [E4] (12 mg/kg), Selen [3b8.10] (0,2 mg/kg).

Dávkování

Váha psa (kg) Denní dávka (g/den)
25 220
30 260
35 290
40 320
50 360

Psí granule můžete podávat suché nebo lehce namočené ve vlažné vodě. Pokud váš pejsek nemá s granulemi Brit Premium by Nature Adult L zkušenost, doporučujeme je začít pozvolně přidávat do původních granulí a dávku postupně zvyšovat. Denní dávku je doporučeno rozdělit do dvou menších, podávaných dopoledne a v navečer.

Recenze a hodnocení granulí dle spotřebitelů

Brit Premium by Nature Adult L jsou ideální stravou pro velká psí plemena. Svým složením i velikostí jsou vhodné zejména pro dospělé psy, pro štěňata a psí seniory je doporučeno zakoupit granule odpovídající stáří psa.

Pejskaři granule Brit Premium by Nature chválí vysoký obsah masa – granule podle všeho psům chutná. Granule lze navíc pořídit za příznivou cenu. Jako nevýhodu kupující uvádějí vyšší obsah obilí a kukuřice.

Výhody a nevýhody

dobrá kvalita za přijatelnou cenu
psovi granule chutnají

Obsahuje obilnou a kukuřičnou složku

Máte zkušenosti se psími granulemi Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice? Podělte se s nám o svoji recenzi a hodnocení.
Send this to a friend