Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice – recenze a zkušenosti

Granule pro psy Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice jsou určeny pro středně velké dospělé psy vážící 10 – 25 kilogramů. Díky své receptuře jsou vhodné také pro nutričně citlivé psy.

Popis granulí

Mnoho psů začne být po delším používání stejných ingrediencí alergických. Mezi nejčastější alergeny patří pšenice, kukuřice a sója. Psi jsou často také citliví na různé zdroje živočišných bílkovin.

Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice

V tomto krmivu Brit Care jsou tyto typické alergeny vyloučeny, což zbavuje organismus vašeho psa zátěže a zajišťuje mu co nejlepší trávení.

Vysoký obsah jehněčího masa nejvyšší kvality pocházející z novozélandských farem funguje v krmivu jako jediný zdroj živočišných bílkovin. Jehněčí má velmi výraznou chuť a je považováno za nejméně alergickou surovinu.

Rýže je dobře stravitelná a dobře snášenou většinou psů – v tomto krmivu zastupuje jediný zdroj sacharidů.

Lososový olej s omega-3, omega-6 mastnými kyselinami zajistí zdravý nervový systém. Tyto granule jsou bohaté na zdroj vitamínu C, antioxidanty, glukosamin a chondroitin pro ochranu kloubů a chrupavek.

Složení pouze z přírodních zdrojů, bez umělých složek a syntetických látek.

Balení granulí

Granule obdržíte ve žlutém pytli s následující váhou:

  • 1 kg
  • 3 kg
  • 12 kg

Složení Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice

Jehněčí moučka (38 %), rýže (37 %), kuřecí tuk (konzervovaný tokoferoly), sušená jablka, lososový olej (2 %), přírodní aroma, kvasnice, hydrolyzované skořápky korýšů, (zdroj glucosaminu, 260 mg / kg), extrakt chrupavek (zdroj chondroitinu, 160 mg / kg), Mannan-oligosacharidy (150 mg / kg), bylinky a ovoce (hřebíček, citrus, kurkuma, rozmarýn, 150 mg / kg), frukto-oligosacharidy (100 mg / kg), juka (100 mg / kg), inulin (90 mg / kg), ostropestřec mariánský (75 mg / kg).

Nutriční doplňkové látky
Vitamín A (20000 IU / kg), vitamín D3 (1500 IU / kg), vitamín E (alfa-tokoferol) (500 mg / kg), vitamín C (200 mg / kg), cholin chlorid (600 mg / kg), biotin (0,6 mg / kg), vitamín B1 (1 mg / kg), vitamín B2 (4 mg / kg), niacinamid (12 mg / kg), pantothenát vápenatý (10 mg / kg), vitamín B6 (1 mg / kg ), kyselina listová (0,5 mg / kg), vitamín B12 (0,04 mg / kg), zinek (80 mg / kg), železo (70 mg / kg), mangan (35 mg / kg), jod (0,65 mg / kg), měď (15 mg / kg), selen (0,25 mg / kg).

Dávkování

Tyto granule pro psy jsou určeny pro středně velká plemena psů. Psi s váhou do 10 kilogramů by měli být krmeni granulemi pro malá plemena, psi s váhou na 25 kilogramů by měli být krmeni granulemi pro velká plemena.

Váha psa (kg) Denní dávka (g/den)
10 125
15 170
20 210
25 250

 

Psí granule můžete podávat suché nebo lehce namočené ve vlažné vodě. Pokud váš pejsek nemá s granulemi Brit Breed Lamb & Rice zkušenost, doporučujeme je začít pozvolně přidávat do původních granulí a dávku postupně zvyšovat. Denní dávku je doporučeno rozdělit do dvou menších, podávaných dopoledne a v navečer.

Recenze a hodnocení granulí dle spotřebitelů

Granule Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice jsou ideální stravou pro středně velká psí plemena. Svým složením i velikostí jsou vhodné zejména pro dospělé psy, pro štěňata a psí seniory je doporučeno zakoupit granule odpovídající stáří psa.

Pejskaři granule Lamb & Rice chválí pro kvalitní složení, které psům navíc voní chutná. Jedinou nevýhodou tak zůstává poněkud vyšší pořizovací cena.

Výhody a nevýhody

  kvalitní složení
  granule psům chutnají
  při dodržení dávkování po nich psi netloustnou
  granule jsou hypoalergenní
  psovi voní
  obsahují vitamíny

vyšší podíl popelovin
vyšší cena oproti granulím Brit Premium

Máte zkušenosti se psími granulemi Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice? Podělte se s nám o svoji recenzi a hodnocení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Send this to a friend