Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice – recenze a zkušenosti

Granule pro psy Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice jsou určeny pro velké dospělé psy vážící 25 – 45 kilogramů.

Popis granulí

U velkých psů je nutné dbát zřetel na správný vývoj svalů a kostí. Krmivo Brit Premium by Nature Adult L poskytuje vašemu psíkovi spoustu bílkovin a energie, čímž posiluje a podporuje silné svaly a pevnou kostru.

Dlouhodobé používání určitých látek může často vyvolat alergie na potraviny. Mezi složky vyvolávající alergie patří zdroje sacharidů jako pšenice, kukuřice a sója.

Psi jsou často také citliví na různé zdroje živočišných bílkovin. V krmivu Brit Care jsou tyto typické alergeny vyloučeny, díky čemuž je organismus vašeho psa těchto alergenů zbaven a je mu zajištěna co nejlepší kompatibilita.

Vysoký obsah jehněčího masa (38 %) z novozélandských farem té nejlepší kvality funguje v tomto krmivu jako jediný zdroj živočišných bílkovin (Single-Protein). Jehněčí má velmi výraznou chuť a velmi nízký alergenní potenciál. Rýže se považuje za dobře stravitelnou a dobře snášenou a zastupuje v tomto krmivu jediný zdroj sacharidů.

Zejména velká plemena psů jsou náchylná k problémům s klouby. Receptura je obzvláště bohatá na chondroitin, glukosamin a omega-3 mastné kyseliny, podporující zdraví a funkčnost kostí, šlach a vazů, jakož i zachování kloubní chrupavky.

Balení granulí

Granule obdržíte ve bílo-modrém pytli s následující váhou:

  • 1 kg
  • 3 kg
  • 12 kg

Složení Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice

Jehněčí moučka (38%), rýže (38%), kuřecí tuk (konzervovaný tokoferoly), sušená jablka, lososový olej (2%), přírodní aroma, kvasnice, hydrolyzované mušlé korýšů (zdroj glukosaminu, 260 mg / kg), extrakt chrupavky (zdroj chondroitinu, 160 mg / kg), mannan-oligosacharidy (150 mg / kg), byliny a ovoce (rozmarýn, hřebíček, citrusů, kurkuma, 150 mg / kg), frukto-oligosacharidy (100 mg / kg), juka (100 mg / kg), inulin (90 mg / kg), ostropestřec mariánský (75 mg / kg).

Nutriční doplňkové látky:
Vitamín A (20000 IU / kg), vitamín D3 (1500 IU / kg), vitamín E (alfa-tokoferol) (500 mg / kg), vitamín C (200 mg / kg), cholin chlorid (600 mg / kg), biotin (0,6 mg / kg), vitamin B1 (1 mg / kg), vitamín B2 (4 mg / kg), niacinamid (12 mg / kg), pantothenát vápenatý (10 mg / kg), vitamín B6 (1 mg / kg ), kyselina listová (0,5 mg / kg), vitamín B12 (0,04 mg / kg), zinek (80 mg / kg), železo (70 mg / kg), mangan (35 mg / kg), jod (0,65 mg / kg), měď (15 mg / kg), selen (0,25 mg / kg).
https://www.zoohit.cz/shop/psi/granule/brit/brit_premium/473896

Dávkování

Váha psa (kg) Denní dávka (g/den)
25 250
30 290
40 360
50 420
60 480
70 540
80 600
90 660

Psí granule můžete podávat suché nebo lehce namočené ve vlažné vodě. Pokud váš pejsek nemá s granulemi Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice zkušenost, doporučujeme je začít pozvolně přidávat do původních granulí a dávku postupně zvyšovat. Denní dávku je doporučeno rozdělit do dvou menších, podávaných dopoledne a v navečer.

Recenze a hodnocení granulí dle spotřebitelů

Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice jsou ideální stravou pro velká psí plemena. Svým složením i velikostí jsou vhodné zejména pro dospělé psy, pro štěňata a psí seniory je doporučeno zakoupit granule odpovídající stáří psa.

Pejskaři granule Brit Care Adult chválí kvalitní složení s minimálním množství alergenů a vysokým podílem masové složky. Granule podle všeho psům chutnají. které psům navíc voní chutná. Pochvalují si také příznivou pořizovací cenu. Vzhledem k typu určení pro velké psy by však ocenili možnost nákupu většího balení granulí.

Výhody a nevýhody

minimum alergenů
dobrá kvalita za přijatelnou cenu
psovi granule chutnají

malá balení

Máte zkušenosti se psími granulemi Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice? Podělte se s nám o svoji recenzi a hodnocení.

 

Send this to a friend