Veterina Zlín

Veterina Zlín – veterinární kliniky, veterináři, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící ve Zlíně: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Miroslav Kubec Zlín, Mladcová

Ordinace se zabývá kompletní veterinární činností u malých zvířat. Nabízíme prodej krmiv, diet a výživných doplňků. Provádíme úpravu a střihání psů a koček. Provádíme vakcinace, čipování, antiparazitika, ultrazvuk, menší chirurgické zákroky, kastrace, diagnostika a terapie.


Veterina Miroslava Umýsová Zlín, Prštné

Provozuji veterinární ordinaci. Poskytuji kompletní preventivní, léčebnou a poradenskou činnost v chovu psů, koček a drobných zvířat. Zajišťuji vakcinace, odčervení, základní klinické vyšetření, odstranění zubního kamene ultrazvukem, čipování či stříhání drápků. Poskytuji výživové poradenství.


Veterina Kateřina Trávníčková Zlín

Zajišťujeme veterinární péči a poradenskou činnost. Nabízíme vakcinace, odčervení, kastrace psů i koček, preventivní odběry krve a drobné chirurgické zákroky. Dále prodáváme veterinární diety, vitamínové doplňky a preparáty pro kloubní výživu.


Veterina Lucia Friedlaenderová Zlín

Provoz veterinární kliniky pro malá zvířata. Provádíme vakcinaci a odčervení, vydávání cestovních pasů, potvrzení zdravotního stavu, aplikaci mikročipů. Zajišťujeme poradenství v oboru chovu a výživy zvířat.


Veterina Svahy Zlín

Zajišťujeme veterinární a preventivní činnost se zaměřením na psy, kočky, drobné savce a plazy. Poskytujeme stomatologické, gynekologické, rentgenologické, laboratorní, chirurgické či urologické vyšetření. Prodáváme krmiva Eukanuba, Hill´s, Royal Canin či Purina, veterinární diety a další


Veterina Svahy Zlín

Zajišťujeme veterinární a preventivní činnost se zaměřením na psy, kočky, drobné savce a plazy. Poskytujeme stomatologické, gynekologické, rentgenologické, laboratorní, chirurgické či urologické vyšetření. Prodáváme krmiva Eukanuba, Hill´s, Royal Canin či Purina, veterinární diety a další.


Veterina Šárka Keňová Zlín, Příluky

Provoz veterinární kliniky specializované na choroby psů, koček, drobných hlodavců, poštovních a okrasných holubů a drůbeže. Nabízíme čipování psů, koček, fretek, terarijních zvířat a vystavení pasu pro výjezd do zahraničí. Prodej vybraných krmiv, veterinárních diet a kloubní výživy.


Veterina Lazy Jaroslav Brychta Zlín

Provoz veterinární kliniky pro malá zvířata. Specializujeme se na všeobecnou veterinární medicinu psů a koček, předoperační a pooperační hospitalizace. Zajišťujeme také dentální program pro malá domácí zvířata a stříhání i kosmetické úpravy zvířat.


M – Veterinární klinika Zlín

Provoz veterinární kliniky specializované na choroby malých zvířat. Poskytujeme služby z oblasti prevence a poradenství. Provádíme odborné chirurgické zákroky, stříhání psů a prodáváme krmiva, diety a chovatelské potřeby.


Send this to a friend