Veterina Zlín

Veterinární kliniky, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící ve Zlíně: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Miroslav Kubec Zlín, Mladcová

Sponzorované odkazy Ordinace se zabývá kompletní veterinární činností u malých zvířat. Nabízíme prodej krmiv, diet a výživných doplňků. Provádíme úpravu a střihání psů a koček. Provádíme vakcinace, čipování, antiparazitika, ultrazvuk, menší chirurgické zákroky, kastrace, diagnostika a terapie.

Veterina Miroslava Umýsová Zlín, Prštné

Sponzorované odkazy Provozuji veterinární ordinaci. Poskytuji kompletní preventivní, léčebnou a poradenskou činnost v chovu psů, koček a drobných zvířat. Zajišťuji vakcinace, odčervení, základní klinické vyšetření, odstranění zubního kamene ultrazvukem, čipování či stříhání drápků. Poskytuji výživové poradenství.

Veterina Kateřina Trávníčková Zlín

Sponzorované odkazy Zajišťujeme veterinární péči a poradenskou činnost. Nabízíme vakcinace, odčervení, kastrace psů i koček, preventivní odběry krve a drobné chirurgické zákroky. Dále prodáváme veterinární diety, vitamínové doplňky a preparáty pro kloubní výživu.

Veterina Lucia Friedlaenderová Zlín

Sponzorované odkazy Provoz veterinární kliniky pro malá zvířata. Provádíme vakcinaci a odčervení, vydávání cestovních pasů, potvrzení zdravotního stavu, aplikaci mikročipů. Zajišťujeme poradenství v oboru chovu a výživy zvířat.

Veterina Svahy Zlín

Sponzorované odkazy Zajišťujeme veterinární a preventivní činnost se zaměřením na psy, kočky, drobné savce a plazy. Poskytujeme stomatologické, gynekologické, rentgenologické, laboratorní, chirurgické či urologické vyšetření. Prodáváme krmiva Eukanuba, Hill´s, Royal Canin či Purina, veterinární diety a další

Veterina Svahy Zlín

Sponzorované odkazy Zajišťujeme veterinární a preventivní činnost se zaměřením na psy, kočky, drobné savce a plazy. Poskytujeme stomatologické, gynekologické, rentgenologické, laboratorní, chirurgické či urologické vyšetření. Prodáváme krmiva Eukanuba, Hill´s, Royal Canin či Purina, veterinární diety a další.

Veterina Šárka Keňová Zlín, Příluky

Sponzorované odkazy Provoz veterinární kliniky specializované na choroby psů, koček, drobných hlodavců, poštovních a okrasných holubů a drůbeže. Nabízíme čipování psů, koček, fretek, terarijních zvířat a vystavení pasu pro výjezd do zahraničí. Prodej vybraných krmiv, veterinárních diet a kloubní výživy.

Send this to a friend