Veteriny, veterinární kliniky Prostějov

Veterina Prostějov – veterinární kliniky, veterináři, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Prostějově: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Michaela Hejlková Prostějov

Veterinární klinika pro psy, kočky, drobná zvířata. Očkování, čipy, pasy, sono, digi RTG, elektromagnet, odstranění zubního kamene ultrazvukem, kastrace, císařský řez, operace kýly, na objednávku ortopedické operace. Ošetření a vakcinace v ordinační době bez objednání. Pohotovost na tel. NON STOP


Veterina Emil Zbořílek Prostějov

Poskytuji veterinární činnost v chovech psů, koček, terarijních zvířat, exotů a dalších domácích zvířat. Nabízím čipování, vystavení petpasu, kastrace samic i samců, stomatologické ošetření, ultrazvukové čištění zubů, laboratorní diagnostiku, vakcinace, chirurgii měkkých tkání a další.


Veterina HanáVET, Prostějov

Provoz veterinární ordinace s pohotovostí se specializací na psy, kočky a drobné savce. Provádíme vakcinace psů, koček, fretek a králíků, preventivní prohlídky, krácení drápků, čištění učí, čipování i stomatochirurgii a chirurgii měkkých tkání. Prodáváme krmiva, vitamíny i veterinární diety.


Send this to a friend