Veteriny, veterinární kliniky Přerov

Veterina Přerov – veterinární kliniky, veterináři, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Přerově: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Tomáš Barbořík Přerov I-Město

Odborná veterinární péče pro psy, kočky, ptáky, drobné savce a plazy – interní medicína, chirurgie, porodnictví a gynekologie, ortopedie, stomatologie, dermatologie, alergenodiagnostika, RTG, USG, zubní ultrazvuk, možnost hospitalizace.


Veterina Josef Pospíšilík Přerov I-Město

Veterinární klinika poskytuje non-stop pohotovostní službu i o víkendech a svátcích. Nabízíme hospitalizaci, čipování či vydání pasů. K dispozici je vysokofrekvenční RTG, sálový plně digitální ultrasonograf a počítačové EKG. Prodáváme diety a krmiva Eukanuba, Royal Canin či Hills.


Veterina Richard Baťka Přerov I-Město

Veterinární klinika s non-stop pohotovostním režimem. Poskytujeme komplexní veterinární péči pro psy, kočky a drobné savce. Pracoviště je vybaveno operačním sálem, hospitalizací, laboratoří s analyzátory na vyšetření krve, RTG, USG, infuzní pumpou, zubním ultrazvukem atd.


Veterinární klinika Vetmedical Přerov

Provozujeme veterinární kliniku. Zajišťujeme očkování, odčervení a čipování. Dále poskytujeme chirurgické ošetření, stomatologii, hospitalizaci a RTG vyšetření. Prodáváme veterinární diety, běžná krmiva, chovatelské potřeby a veterinární kosmetiku.


Send this to a friend