Veterina Pardubice

Veterina Pardubice – veterinární kliniky, veterináři, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Pardubicích: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Pavla Hameršmídová Pardubice

Provádím pravidelné vakcinace psů, koček, králíků i fretek, preventivní vyšetření a sterilizace. Poskytuji diagnostiku a terapii infekčních onemocnění, odběry krve, extrakce zubů a euthanazii. Prodávám antiparazitární přípravky a krmivo značek Calibra a Royal Canin. Nabízím nutriční poradenství.


Veterina Ladislav Valášek Pardubice, Trnová

Zajišťování veterinární péče. Zaměřujeme se na léčbu a prevenci onemocnění malých zvířat – psi, kočky, fretky, drobní hlodavci a exotické ptactvo. Provádíme očkování, léčbu infekčních i neinfekčních onemocnění, odstraňování zubního kamene ultrazvukem, chirurgické zákroky a další.


Veterina na Višňovce Pardubice

Poskytujeme domácím mazlíčkům potřebnou a nezbytnou péči. V první řadě se snažíme problémům předcházet pravidelnou preventivní péčí. Například pravidelnou vakcinací, antiparazitní léčbou, správnou péčí o chrup, o drápky, kvalitní stravou apod. V případě problémů se na nás s důvěrou obraťte.


Veterinární klinika VETOPET Pardubice

Kompletní chirurgie měkkých tkání (kastrace, císařský řez, torze žaludku), ortopedie (LCC, luxace pately, fraktury), akutní zákroky, hospitalizace, stomatologie, pohotovostní služba. Preventivní péče (vakcinace, čipování, vystavení PETpasu), USG srdce, posuzování DKK, DLK, luxace čéšky.


Veterina AESCULAP, Pardubice

Jsme pracoviště nejvyššího typu pro malá a drobná zvířata. Poskytujeme kompletní odbornou veterinární péči psům, kočkám, drobným savcům, ale i například ještěrkám, hadům a želvám.


Send this to a friend