Veterina Pardubice

Veterinární kliniky, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Pardubicích: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Pavla Hameršmídová Pardubice

Sponzorované odkazy Provádím pravidelné vakcinace psů, koček, králíků i fretek, preventivní vyšetření a sterilizace. Poskytuji diagnostiku a terapii infekčních onemocnění, odběry krve, extrakce zubů a euthanazii. Prodávám antiparazitární přípravky a krmivo značek Calibra a Royal Canin. Nabízím nutriční poradenství.

Veterina Ladislav Valášek Pardubice, Trnová

Sponzorované odkazy Zajišťování veterinární péče. Zaměřujeme se na léčbu a prevenci onemocnění malých zvířat – psi, kočky, fretky, drobní hlodavci a exotické ptactvo. Provádíme očkování, léčbu infekčních i neinfekčních onemocnění, odstraňování zubního kamene ultrazvukem, chirurgické zákroky a další.

Veterina na Višňovce Pardubice

Sponzorované odkazy Poskytujeme domácím mazlíčkům potřebnou a nezbytnou péči. V první řadě se snažíme problémům předcházet pravidelnou preventivní péčí. Například pravidelnou vakcinací, antiparazitní léčbou, správnou péčí o chrup, o drápky, kvalitní stravou apod. V případě problémů se na nás s důvěrou obraťte.

Send this to a friend