Veterina Ostrava

Veterinární kliniky, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Ostravě: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Richard Saviola Ostrava, Moravská Ostrava

Sponzorované odkazy Poskytujeme služby veterinární ordinace. Provádíme chirurgické, gynekologické, stomatologické i porodnické zákroky. Nabízíme čipování a poradenství v chovu i výživě. Zajišťujeme mikroskopické vyšetření. Možnost hospitalizace pacientů.

Veterina Markéta Valešová Ostrava, Zábřeh

Sponzorované odkazy Nabídka služeb veterinární ordinace pro malá zvířata. Každému pacientovi je věnována individuální a komplexní péče. Spolupracujeme i se specializovanými pracovišti. Nabízíme možnost objednávkové služby s ohledem na časové možnosti klienta.

Veterina Oldřich Barvenčík Ostrava, Hrabůvka

Sponzorované odkazy Poskytování veterinární péče. Provádění vakcinace, základních chirurgických operací či ošetření zubního kamene ultrazvukem. Nabídka sonografické diagnostiky gravidity. Prodej vitamínů, potravních doplňků a klinických diet.

Veterina Ján Mach Ostrava, Poruba

Sponzorované odkazy Veterinární praxe zaměřená na koně využívá zázemí veterinární kliniky. Na klinice je uskladněno množství přístrojů, které jsou terénně využívány. Do terénu vyjíždí sanitka Volkswagen transporter.

Veterina Lubomír Košťál Ostrava, Dubina

Sponzorované odkazy Nabídka preventivní a léčebné péče o malá, drobná a exotická zvířata se zaměřením na všeobecnou veterinární medicínu a chirurgii. Nabízíme vakcinace, čipování, antiparazitika, ultrazvuk, menší chirurgické zákroky, kastrace, diagnostiku a terapie.

Veterina U lesa Ostrava

Sponzorované odkazy Provoz ordinace veterinárního lékaře pro koně, malá a exotická zvířata. Poskytujeme komplexní služby z oborů chirurgie, interní medicína, dermatologie, sonografie, stomatologie, gynekologie – porodnictví, ortopedie a prevence. Nabízíme poradenství.

Send this to a friend