Veterina Ostrava

Veterina Ostrava – veterinární kliniky, veterináři, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Ostravě: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Markéta Valešová Ostrava, Zábřeh

Nabídka služeb veterinární ordinace pro malá zvířata. Každému pacientovi je věnována individuální a komplexní péče. Spolupracujeme i se specializovanými pracovišti. Nabízíme možnost objednávkové služby s ohledem na časové možnosti klienta.


Veterina Ján Mach Ostrava, Poruba

Veterinární praxe zaměřená na koně využívá zázemí veterinární kliniky. Na klinice je uskladněno množství přístrojů, které jsou terénně využívány. Do terénu vyjíždí sanitka Volkswagen transporter.


Veterina Lubomír Košťál Ostrava, Dubina

Nabídka preventivní a léčebné péče o malá, drobná a exotická zvířata se zaměřením na všeobecnou veterinární medicínu a chirurgii. Nabízíme vakcinace, čipování, antiparazitika, ultrazvuk, menší chirurgické zákroky, kastrace, diagnostiku a terapie.


Veterina U lesa Ostrava

Provoz ordinace veterinárního lékaře pro koně, malá a exotická zvířata. Poskytujeme komplexní služby z oborů chirurgie, interní medicína, dermatologie, sonografie, stomatologie, gynekologie – porodnictví, ortopedie a prevence. Nabízíme poradenství.


Veterina Ostrava, Vítkovice

Poskytujeme komplexní veterinární služby. RTG, sono, EKG, inhalační narkóza a terapeutický laser. Provádíme rentgenologii DKK a DKL, diagnostiku březosti, čipování, tetování, vystavujeme europasy. Laboratorní činnosti. Prodáváme značková krmiva.


Veterina Roman Zedek Ostrava

Veterinární ordinace provádí všeobecnou medicínu malých zvířat a koní. Provádíme vakcinace, odčervení, čipování, vydávání pasů, preventivní a léčebnou činnost, poradenství, chirurgické zákroky, asistence u porodů a mnoho dalšího.


Send this to a friend