Veteriny, veterinární kliniky Olomouc

Veterina Olomouc – veterinární kliniky, veterináři, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Olomouci: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Martin Škrabal Olomouc, Topolany

Poskytujeme veterinární péči. Zajišťujeme běžnou chirurgickou péči psů, koček a hlodavců, očkování psů a koček, králíků a fretek, značkujeme zvířata čipy značky Datamars, vystavujeme EU pasy a mezinarodní očkovací průkazy. Nabízíme přípravky proti vnitřním i vnějším parazitům.


Veterina Pavel Galko Olomouc, Slavonín

Poskytujeme profesionální ošetření psů, koček, hlodavců a malých domácích zvířat. Provádíme vakcinaci a odčervení, základní klinické vyšetření, rentgen, ultrazvuk, vyšetření krve, moči, ultrazvuk zubního kamene a další. Zajistíme hospitalizaci a celodenní intenzivní péči.


Veterina Ivo Lohrer Olomouc, Lazce

Provozuji veterinární ordinaci. Provádím prevenci, diagnostiku a léčbu vnitřních chorob, chirurgické zákroky, stomatologické i dermatologické zákroky. Dále zajišťuji aplikaci, kontrolu a čtení mikročipů či stříhání a úpravu srsti. Zabývám se i prodejem krmiv a chovatelských potřeb.


Veterina Vetmedical Olomouc

Provozujeme veterinární kliniku. Zajišťujeme očkování, odčervení a čipování. Dále poskytujeme chirurgické ošetření, stomatologii, hospitalizaci a RTG vyšetření. Prodáváme veterinární diety, běžná krmiva, chovatelské potřeby a veterinární kosmetiku


Veterina Špruček Olomouc, Brněnská

Nabízíme služby pro akutní případy, kompletní vyšetření zdravotního stavu, stanovení diagnózy, hospitalizace zvířat po zákroku, nepřetržité sledování. Zajišťujeme laboratorní vyšetření do hodiny – biochemie krve, krevní obraz, krevní plyny a další.


Veterina OrdinaVet Olomouc

Zvířecí společník je něco mnohem víc než jen spolubydlící. Nevěříme, že někdo tomuto spojení rozumí lépe, než náš tým. Naším mottem je zodpovědný a profesionální přístup k Vašim mazlíčkům. Klademe důraz na osobní a lidský přístup. Můžete se na nás obrátit se starostmi o Vaše čtyřnohé přátele.


Veterina Vojtěch Návělek Olomouc

Veterinární ordinace nabízí komplexní veterinární péči pro malá zvířata. Zajišťujeme prevenci, vakcinaci, sono vyšetření, RTG, čištění zubů, čipování, tetování. Provádíme chirurgické a gynekologické zákroky. Nabízíme terapii nádorových onemocnění a jejich chirurgická řešení.


Send this to a friend