Veteriny, veterinární kliniky Kladno

Veterina Kladno – veterinární kliniky, veterináři, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Kladně: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Jan Černý Kladno

Veterina. Veterinární ordinace zabývající se prevencí a léčbou malých zvířat. Poradenství, vakcinace, čipování, sonografické vyšetření, gynekologie, dermatologie, interna, chirurgie.


Veterina Petr Prokeš Kladno, Kročehlavy

Nabídka komplexní preventivní, diagnostické a terapeutické péče o malá zvířata. Provozujeme veterinární pohotovost s ambulancí pro malá zvířata. Disponujeme kvalitní přístrojovou technikou. Zajišťujeme chirurgické zákroky, od běžných po speciální. Zabýváme se také oblastí ortopedie.


Veterina Alice Franková Kladno

Provozuji veterinární ambulanci pro malá zvířata. Zajišťuji poradenství v chovu a výživě, čipování a vystavení Petpasů. Provádím terapii laserem, stomatologické ošetření, očkování, čipování chirurgii měkkých tkání, vyšetření krve, gynekologická vyšetření, inseminace. Prodej krmiv.


Veterina ANEŽKA, Kladno

Veterinární ordinace pro malá zvířata. Prevence, čipování a vystavení pet pasu, interní medicína, kardiologie, chirurgie, ortopedie. Prodej krmiv a veterinárních diet.