Veteriny, veterinární kliniky Jindřichův Hradec

Veterinární kliniky, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Jindřichově Hradci: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Jan Fiala Jindřichův Hradec

Sponzorované odkazy Nabízíme služby veterinární ordinace se specializací na medicínu malých zvířat, zejména psů, koček a drobných savců. Využíváme přitom zkušenosti získané během více než 30 let praxe v oboru a řadu moderních diagnostických, laboratorních a chirurgických přístrojů. Provádíme i složitější operace.

Veterina Piketa Jindřichův Hradec

Sponzorované odkazy Veterinární klinika s pohotovostním provozem a plně vybaveným operačním sálem. Vybavení zahrnuje RTG, SONO, inhalační anestezii, hematologické a biochemické vyšetření krve aj.. Hospitalizace kritických pacientů, infúzní terapie. Léčba malých i hospodářských zvířat.

Veterina Jhvet Jindřichův Hradec

Sponzorované odkazy Veterinární ordinace pro malá zvířata, drobné savce a exoty. Poskytujeme preventivní a interní medicínu včetně akutní péče a chirurgie. Vybaveno RTG, USG, biochemickým a hematologickým analyzátorem krve i zubním ultrazvukem. K dispozici hospitalizace, operační sál, inhalační anestezie a další.

Veterina Hvězdárna Jindřichův Hradec

Sponzorované odkazy Provozujeme ordinaci veterinárního lékaře. Zajišťujeme preventivní i léčebnou péči, vakcinaci, čipování, odčervení, ošetření análních žlázek i stříhání drápků. Provádíme rentgenové, sonografické, biochemické, hematologické, laserové ošetření. Prodáváme krmiva a speciální diety.

Send this to a friend