Veteriny, veterinární kliniky Jihlava

Veterinární kliniky, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Jihlavě: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Na Slunci Jihlava

Sponzorované odkazy Zajišťujeme komplexní veterinární péči pro psy, kočky, drobná domácí či exotická zvířata. Prodáváme krmiva a léčebné diety a poskytujeme poradenství při výběru domácího mazlíčka. Nabízíme ortopedické a chirurgické zákroky. Provádíme kardiologická, RTG a sonografická vyšetření.

Veterina Pavel Bártík Jihlava

Sponzorované odkazy Provoz veterinární ordinace. Zaměřujeme se na laparoskopickou chirurgii. Provádíme kastrace psů, fen, kocourů a koček, očkování, odčervení, vyšetření krve, odstranění zubního kamene, EKG, SONO a další. Prodáváme krmiva a chovatelské potřeby.

Veterina Libor Okřina Jihlava

Sponzorované odkazy Veterinární ordinace zaměřená na kardiologii, internu a chirurgii. Nabízíme vyšetření EKG a SONO. Zajišťujeme veterinární pohotovost.

Veterina František Kostka Jihlava

Sponzorované odkazy Provozuji veterinární ordinaci pro psy, kočky, hlodavce a další domácí zvířata. Nabízím čipování, vystavování Pet pasů, ultrazvuky a endoskopie. Zajišťuji také laboratorní vyšetření, chovatelské poradenství, čištění uší, stříhání drápků i odstranění zubního kamene ultrazvukem.

Send this to a friend