Veteriny, veterinární kliniky Hradec Králové

Veterinární kliniky, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Hradci Králové: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Martina Rödlová Hradec Králové

Sponzorované odkazy Provoz veterinární ordinace. Nabízíme vakcinace, čipování, antiparazitika, ultrazvuk, menší chirurgické zákroky, kastrace, diagnostika a terapie běžných nemocí psů, koček a drobných savců. Diagnostika a pomoc při odstraňování potížích vzniklých onemocněním kůže a kožních derivátů.

Veterina Ivana Hantschová Hradec Králové, Třebeš

Sponzorované odkazy Provozujeme veterinární ordinaci. Provádíme odstranění zubního kamene ultrazvukem, ošetření dásní, vakcinaci, kastraci, cytologii, léčebné koupele a magnetoterapii. Nabízíme poradenství v chovu i výživě.

Veterina ZooVet Hradec Králové

Sponzorované odkazy Poskytujeme kompletní veterinární služby malých zvířat: psů, koček, králíků, malých savců a plazů. Zaměřujeme se na chirurgii a ortopedii – endoprotéza kyčelního kloubu, stentování kolapsu průdušnice, portosystémové zkraty, komplikované fraktury.

Veterina Věkoše Hradec Králové

Sponzorované odkazy Prevence, diagnostika a léčba chorob malých zvířat. Provádíme čipování a vydávání pasů, stříhání psů a koček. Vakcinace, odčervení, korekce drápků, vyprazdňování pachových žláz, kastrace samců a samic, odstraňování nádorů. Prodej krmiv a klinických diet.

Send this to a friend