Veteriny, veterinární kliniky Hradec Králové

Veterina Hradec Králové – veterinární kliniky, veterináři, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Hradci Králové: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Martina Rödlová Hradec Králové

Provoz veterinární ordinace. Nabízíme vakcinace, čipování, antiparazitika, ultrazvuk, menší chirurgické zákroky, kastrace, diagnostika a terapie běžných nemocí psů, koček a drobných savců. Diagnostika a pomoc při odstraňování potížích vzniklých onemocněním kůže a kožních derivátů.


Veterina ZooVet Hradec Králové

Poskytujeme kompletní veterinární služby malých zvířat: psů, koček, králíků, malých savců a plazů. Zaměřujeme se na chirurgii a ortopedii – endoprotéza kyčelního kloubu, stentování kolapsu průdušnice, portosystémové zkraty, komplikované fraktury.


Veterina Věkoše Hradec Králové

Prevence, diagnostika a léčba chorob malých zvířat. Provádíme čipování a vydávání pasů, stříhání psů a koček. Vakcinace, odčervení, korekce drápků, vyprazdňování pachových žláz, kastrace samců a samic, odstraňování nádorů. Prodej krmiv a klinických diet.


Veterina KEVET Hradec Králové

Provoz veterinární ordinace a ambulance pro malá zvířata. Ordinace se specializuje na prevenci a léčbu běžných i závažných onemocnění, operační zákroky, poradenství, prodej doplňků stravy, krmiv a klinických diet.


Veterinární klinika HKVet Hradec Králové

Provoz veterinární kliniky a výjezdové služby. Zajišťujeme hospitalizace, akutní a interní medicínu, služby v oblasti onkologie, chirurgie, ortopedie, stomatologie, transport zvířat i prohlídky. Prodáváme krmiva Eukanuba, Hills, Purina, nutriční doplněk Rekonvalescent.


Send this to a friend