Veteriny, veterinární kliniky Havířov

Veterinární kliniky, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Havířově: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Jaromír Miklík Havířov, Prostřední Suchá

Sponzorované odkazy Veterinární praxe malých a hospodářských zvířat. RTG, EKG, SONO, inhalační narkóza. Provádíme čipování psů a koček. Vystavujeme europasy. Kastrace psů a koček a další chirurgické zákroky. V soboty a neděle ordinujeme po předchozí telefonické domluvě. Prodej značkových kvalitních krmiv.

Veterina Jaromír Vaculík Havířov, Šumbark

Sponzorované odkazy Provozování veterinární ordinace. Nabízíme vakcinaci, čipování, vystavení Europasu, odstranění zubního kamene ultrazvukem, RTG vyšetření, inhalační anestezie, vyšetření krve, chirurgii, ortopedii, USG vyšetření a další.

Stomatologická ordinace pro psy LP Dental Havířov

Sponzorované odkazy Provozujeme stomatologickou ordinaci pro psy i kočky s nabídkou ortodontických a protetických služeb. Nabídka fixní protetiky z pevných slitin i zlata a kovokeramických, zirkonových i kompozitních korunek. Zhotovujeme ortodontické aparáty pro psy.

Veterina ANIVET MVDr. Zbyněk Horák, Havířov

Sponzorované odkazy Moderní veterinární pracoviště poskytuje kvalifikovanou péči o psi, kočky, hlodavce, plazy, ptáky a exotická zvířata v oborech interna, oční, dermatologie, gynekologie a porodnictví, ortopedie a chirurgie a stomatologie. Provádíme očkování a čipování.

Send this to a friend