Veteriny, veterinární kliniky Dvůr Králové nad Labem

Veterina Dvůr Králové nad Labem – veterinární kliniky, veterináři, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící ve Dvoře Králové nad Labem: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Jiří Váhala Dvůr Králové nad Labem

Nabízím preventivní a léčebnou péči malých zvířat, exotických a zoo zvířat. Poskytuji vystavení pet pasů a čipování psů, laboratorní diagnostiku, porodnická a gynekologická vyšetření, ultrasonograf, zubní ultrazvuk a chirurgické zákroky. Prodej krmiv a veterinární diety. Poradenství ve výživě.


Veterina Lukáš Pavlačík Dvůr Králové nad Labem

Nabídka preventivní a léčebné péče domácích mazlíčků, exotických a zoo zvířat. Poskytování kompletní veterinární péče včetně chirurgie. Provádíme ultrazvuk, čipování a vystavení pet pasů, rentgen, čištění zubů ultrazvukem, vyšetření moči a trusu a další. Prodej krmiv a veterinárních diet.


Veterina Dalibor Ress Frýdek-Místek, Místek

Provozuji veterinární ordinaci. Provádím prevenci, diagnostiku a léčbu vnitřních chorob, chirurgické zákroky, stomatologické i dermatologické zákroky. Dále zajišťuji aplikaci, kontrolu a čtení mikročipů či stříhání a úpravu srsti. Zabývám se i prodejem krmiv a chovatelských potřeb.


Veterina FANA, Dvůr Králové nad Labem

Veterinární ordinace poskytující komplexní péči. Provádíme služby v oblasti chirurgie, interna, gynekologie, ortopedie, traumatologie. Operujeme denně, zajišťujeme výjezdy k pacientům. Mimo ordinační hodiny je k dispozici nepřetržitá pohotovost, mobilní rentgen pro koně.


Send this to a friend