Veteriny, veterinární kliniky Chrudim

Veterinární kliniky, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v Chrudimi: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Ondřej Sulženko Chrudim

Sponzorované odkazy Provoz veterinární ordinace. Nabízíme vakcinace, čipování, antiparazitika, ultrazvuk, menší chirurgické zákroky, kastrace, diagnostika a terapie běžných nemocí psů, koček a drobných savců.

Veterina Pavel Cikryt Chrudim

Sponzorované odkazy Provozuji veterinární ordinaci. Poskytuji preventivní, léčebnou a poradenskou činnost pro malá zvířata včetně prodeje krmiv a antiparazitárních přípravků. Nabízím vakcinace, čipování, ošetření drápků, uší a análních žlázek, odstranění zubního kamene ultrazvukem či vyšetření moče a trusu.

Veterina LAGÍNOVÁ HANA MVDr. Chrudim

Sponzorované odkazy Poskytujeme preventivní, akutní péči o psy a kočky, drobné savce (králíky, morčata, křečky), exotická zvířata. Nabízíme všeobecnou a preventivní medicínu, interní medicínu, ortopedii, chirurgii, anestézii a sedaci, stomatologii, onkologii a sonografii.

Veterina Blackvet, Chrudim

Sponzorované odkazy Provoz veterinární ordinace pro psy, kočky i drobná zvířata. Nabídka stříhání psů a prodej psí kosmetiky i krmiv.

Send this to a friend