Veteriny, veterinární kliniky Česká Lípa

Veterinární kliniky, ordinace, stanice a pohotovosti sídlící v České Lípě: adresy, kontakty, telefonní čísla, ordinační doby, specializace.

Veterina Josef Červenka, Lípa

Sponzorované odkazy Nabízím veterinární ošetření pro domácí i hospodářská zvířata. Poskytuji výjezdy k nemocným zvířatům a zajišťuji krmení a vitamínové i minerální doplňky.

Veterina Radek Heller Česká Lípa

Sponzorované odkazy Provozuji veterinární ordinaci. Zajišťuji očkování a odčervování, čipování, odstraňování zubního kamene ultrazvukem, odstraňování análních váčků, čištění uší a kastrace. Vystavuji europasy.

Veterina Přemysl Stratil Česká Lípa

Sponzorované odkazy Veterinární ordinace pro malá zvířata nabízí preventivní a léčebnou veterinární činnost včetně čipování a vystavení pasu pro zvířata, kastrací samců, samic a další chirurgii měkkých tkání, ošetření zubů ultrazvukem.

Veterina František Branžovský Česká Lípa

Sponzorované odkazy Provozuji veterinární ordinaci včetně ošetření u majitele. Poskytuji preventivní a terapeutickou péči, poradenství a servis pro chovatele. Zajišťuji chirurgické zákroky, ošetření zubního kamene ultrazvukem, ultrasonografii, biochemické a hematologické vyšetření či čipování.

Veterina MVDr. Stanislav Daníček, Česká Lípa

Sponzorované odkazy Nabídka kompletní veterinární preventivně léčebné péče pro velká a malá zvířata, stomatologických, ortopedických, urologických, chirurgických, dermatologických i gynekologických zákroků. Vydávání cestovních pasů pro zvířata a aplikace mikročipů.

Send this to a friend