Granule Pedigree Vital Protection s hovězím a drůbežím – recenze a zkušenosti

Granule pro psy Pedigree Vital Protection s hovězím a drůběžím jsou určeny pro velké dospělé psy vážící 25 – 45 kilogramů.

Popis granulí

Pedigree Vital Protection granule s hovězím a drůbežím

Granule Pedigree Vital Protection jsou vyvážené, chutné a výživné suché krmivo vhodné pro každodenní krmení.

Suché krmivo pro psy značky Pedigree, vyvinuté ve spolupráci s veterináři a odborníky na výživu ve Waltham Centru pro výživu domácích zvířat, má všechny nezbytné živiny podporující optimální trávení, silnou přirozenou obranyschopnost organismu, zdravou kůži, srst a zuby.

Speciální textura granulí pomáhá udržovat zdravé zuby dospělých psů a je ideální jako doplněk každodenní ústní hygieny.

Hlavní bílkovinovou složku tvoří hovězí a kuřecí maso, které je zastoupeno 20 procenty. Sacharidová složka je tvořena obilovinami.

Balení granulí

Granule obdržíte ve žlutém pytli s následující váhou:

  • 15 kg

Složení Pedigree Vital Protection

Obiloviny, maso a výrobky živočišného původu (20 %, včetně 4 % hovězích v červeno-hnědých granulích, včetně 4 % drůbežích v hnědých granulích), oleje a tuky (včetně 0.4 % slunečnicového oleje), výrobky rostlinného původu (včetně 1 % sušených řepných řízků), minerální látky.

Nutriční doplňkové látky
Antioxidanty; Nutriční doplňkové látky, vitamin A: 13601 IU, vitamin D₃: 1500 IU, vitamin E: 450 mg, síran měďnatý pentahydrát: 20.8 mg, síran manganatý monohydrát: 93.8 mg, jodid draselný: 1.7 mg, seleničitán sodný: 0.65 mg, síran zinečnatý monohydrát: 250 mg.

Dávkování

viz. obal

Psí granule můžete podávat suché nebo lehce namočené ve vlažné vodě. Pokud váš pejsek nemá s granulemi Brit Breed Lamb & Rice zkušenost, doporučujeme je začít pozvolně přidávat do původních granulí a dávku postupně zvyšovat. Denní dávku je doporučeno rozdělit do dvou menších, podávaných dopoledne a v navečer.

Recenze a hodnocení granulí dle spotřebitelů

Pedigree Vital Protection jsou ideální stravou pro středně velká psí plemena. Svým složením i velikostí jsou vhodné zejména pro dospělé psy, pro štěňata a psí seniory je doporučeno zakoupit granule odpovídající stáří psa.

Pejskaři granule Pedigree Vital Protection chválí příznivou cenu a vůni, která je pro psy příjemná. Jedinou nevýhodou uživatelů uvádějí u vyššího obsahu obilovin.

Výhody a nevýhody

 cena
 voní

obsahuje obiloviny
 nevhodné pro psy s citlivou trávící soustavou

Máte zkušenosti se psími granulemi Pedigree Vital Protection? Podělte se s nám o svoji recenzi a hodnocení.
Send this to a friend